Covid-19

Aktuální informace v souvislosti s celosvětovým výskytem epidemie COVID-19 naleznete na stránkách www.mzcr.cz nebo www.hygpraha.cz

Zvažte nutnost osobní návštěvy lékaře. Předem se snažte s lékařem komunikovat telefonicky, či e-mailem.

Volné pracovní místo

PŘIJMEME PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ

Přijmeme PL pro dospělé do dobře zavedené praxe.

Zaměstnanecké benefity a další výhody při osobním jednání.

PŘIJMEME LÉKAŘE NA INTERNU – DIABETOLOGII

Zaměstnanecké benefity a další výhody při osobním jednání.

Volné prostory k pronájmu

Nabízíme k pronájmu ordinaci 15,65 m2 ve 4. patře budovy B, č.dv. 4.23. Prostory budou volné od září 2020

prostory k pronajmu

Nové stránky Nuselské polikliniky

Byly spuštěny nové stránky Nuselské polikliniky. V úvodu naleznete interaktivní plán jednotlivých budov polikliniky, kde snadněji naleznete pracoviště, které hledáte. Pokud hledáte přímo svého lékaře, můžete také využít seznamu lékařů a kontaktů na ně. Přibyly taktéž Praktické informace, které Vám pomohou zodpovědět základní otázky, které se týkají naší polikliniky.

Byla aktualizována telefonní čísla lékařů. Pokud se nemůžete dovolat svému lékaři, zkuste zavolat telefonní číslo paní spojovatelky (234 091 111).

Máte-li připomínky k webu či další nápady na zlepšení, napište nám prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Děkujeme a těšíme se na Vás.