Volné pracovní místo

PŘIJMEME PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ

Přijmeme PL pro dospělé do dobře zavedené praxe.

Zaměstnanecké benefity a další výhody při osobním jednání.

PŘIJMEME LÉKAŘE NA INTERNU – DIABETOLOGII

Zaměstnanecké benefity a další výhody při osobním jednání.

Volné prostory k pronájmu

V Nuselské poliklinice, Táborská 325/57, Praha 4 nabízíme k pronájmu:

1) prostory 81,22 m2 v přízemí Nuselské polikliniky, budova A u tramvajové zastávky Nuselská radnice.

Prostory lze využít např. jako prodejnu zdravotnických potřeb.

NP-prizemi

2) 2 ordinace 13,47 m2 a 16,28 m2 ve 3.patře budovy A a 1 ordinaci 18,66 m2 v 1.patře budovy B.

Prostory ordinací k dispozici od 1.7.2019.

NP-1.patro

3) 2 oddělené ordinace 14,52 m2 a 15,74 m2 se společnou chodbičkou v 1.patře budovy A.

Prostory ordinací k dispozici od 1.8.2019.

NP-3.patro

Všechny prostory k nahlédnutí po domluvě na tel.: 234 091 140, Lenka Pilsová/správce budovy.

Nové stránky Nuselské polikliniky

Byly spuštěny nové stránky Nuselské polikliniky. V úvodu naleznete interaktivní plán jednotlivých budov polikliniky, kde snadněji naleznete pracoviště, které hledáte. Pokud hledáte přímo svého lékaře, můžete také využít seznamu lékařů a kontaktů na ně. Přibyly taktéž Praktické informace, které Vám pomohou zodpovědět základní otázky, které se týkají naší polikliniky.

Byla aktualizována telefonní čísla lékařů. Pokud se nemůžete dovolat svému lékaři, zkuste zavolat telefonní číslo paní spojovatelky (234 091 111).

Máte-li připomínky k webu či další nápady na zlepšení, napište nám prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Děkujeme a těšíme se na Vás.